fbpx

Värsked töötrendid: tulevikujuht paneb tiimi isiklikele unistustele õla alla

Edukad on juhid, kes suudavad ühildada tiimi liikmetele seatud tööootused nende isikliku elu tahkudega. Võidavad need liidrid, kes teadvustavad oma mõju ulatust meeskonna isikliku elu heaolule, aitavad luua selgust selles, millist töö- ja eraelu suhet soovitakse, ning leiavad võimalusi toetada inimeste isikliku elu eesmärke. Uutest tuultest töömaastikul kirjutab Veiko Valkiainen.

Seda, millised on tema tiimi liikmete isiklikud unistused ja eesmärgid, peaks teadma iga juht. Oluline on ka see, kuidas ta nendega suhestub; kas see läheb talle üldse korda. Mõtle, kuidas sina suhtuksid juhina sellesse, kui su tiimis on inimesi, kelle unistuseks on läbida täispikk triatlon, õppida psühhoterapeudiks või minna pooleks aastaks rattaga mägedesse matkama.

Olen veendunud, et kui inimene on õnnelik, siis peegeldub see ka tema tööelus. Nõustun 100% Tiina Saar-Veelmaaga, kes kutsub juhte üles oma inimestelt küsima, kuidas see töö ja ettevõte aitavad neil oma unistusi ellu viia.

Edasi lugemiseks:

Ajakirja Director tellijana on Sul ligipääs kõikidele Directori ning Inseneeria veebiartiklitele ja arhiivile.

Kommentaarid on suletud

Jäta kommentaar

Antud lehekülg kasutab küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust. Lehe sirvimise jätkamisel nõustud meie küpsiste kasutamise tingimustega. Sain aru Loe lähemalt