fbpx

Rain Tunger: intervjuu vamp… võluriga

„Kõik peavad võitma!“ rõhutab Tallinna restoranide Rataskaevu 16, Pegasus ja Väike Rataskaevu kaasomanik ning Raadio 2 saatejuht Rain Tunger intervjuu käigus korduvalt. Ja seal, kus Raini käsi mängus, võidavadki. Lähemalt uuris Kerttu Kongas.

Rataskaevu 16 on Tripadvisori kasutajate hinnangul põhineva tabeli järgi esimesel ja Pegasus seitsmendal kohal, progressiivset house-muusikat mängiv Progressioon on Raadio 2 õhtuse vööndi enim järelekuulatav saade.

Võtsin eesmärgiks välja uurida, kuidas Rain seda kõike teeb. Põlesin uudishimust teada saada, kas tal on mõni salaoskus nagu superkangelastel või on ta ehk õnnistatud Midase kuldse puudutusega. Ei, sugugi mitte. Alustuseks rääkis Rain mulle Edvin Aedma loo väikesest võlurist, kes oli väga õnnetu kuna tal polnud võlujõudu. Maailmas ringi rännates nägi maag, et kõigil teistel on, mis tegi teda veel õnnetumaks. Tegelikult peitus väikse võluri imejõud aga selles, et tema andiski ennast ümbritsevatele inimestele nende müstilise jõu. Et päriselt oleme kõik need väiksed võlurid,

Edasi lugemiseks:

Ajakirja Director tellija saab lugemise võimaluse kõikidele veebiartiklitele- ja arhiivile ning paberkandjal ajakirja koju eelisjärjekorras. Lisaks leiad Directori kaante vahelt ka ajakirja Inseneeria.

Kommentaarid on suletud

Antud lehekülg kasutab küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust. Lehe sirvimise jätkamisel nõustud meie küpsiste kasutamise tingimustega. Sain aru Loe lähemalt