fbpx

Rinel Piusi üheksa ametit: diplomaadist müügimeheni

Puhastusteenuse äri juhtimise telgitagustest.

Puhastusteenust pakkuva ettevõtte SOL Baltics juhi Rinel Piusi tööpäev on kui 24 tundi kestev müügiprotsess ja iga uus päev toob kaasa diplomaatilisi keerdkäike. Küsitleb Kairi Oja.

Millele kõige rohkem aega kulub?

Kuna minu n-ö valimispiirkonda kuuluvad kõik kolm Balti riiki ja töötajaid on neis ühtekokku 2400, tuleb ligikaudu pool kuud viibida komandeeringus.

Minu aeg jaotub peamiselt koolitaja ja konsultandi rolli vahel. On üsna tavapärane, et õpetan meie koolituskeskuses, kuidas parimal viisil prü- gikotti müüa, ning viis minuti hiljem räägin juhatuse koosolekul järgmise perioodi strateegiast.

Pooldan meil kehtivat, olemuselt skandinaavialikku lähenemist, mille järgi juht ei ole mitte kabinetis kuivav lilleke, vaid meeskonna sisuline ja emotsionaalne toetaja.

Sul on ka varasem juhtimiskogemus teenindusvaldkonnas.

Mul on tööandjatega vedanud. Esimese juhikogemuse teenindusjuhina sain juba 90. aastatel, mil omandasin kaks väga olulist hoiakut: võimatuid olukordi pole olemas ja teenindusvaldkonnas on tööaeg sisuliselt piiramatu.

Edasi lugemiseks:

Ajakirja Director tellijana on Sul ligipääs kõikidele Directori ning Inseneeria veebiartiklitele ja arhiivile.

Kommentaarid on suletud

Jäta kommentaar

Antud lehekülg kasutab küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust. Lehe sirvimise jätkamisel nõustud meie küpsiste kasutamise tingimustega. Sain aru Loe lähemalt