fbpx

100 riiki käidud! Aga kuidas töö tehtud saab?

Saagem tuttavaks – Aive ja Andrus Hiiepuu, Eesti suurimad seljakotirändurid, on tänaseks käinud enam kui 100 riigis. Ja need pole mingid väikesed nädalalõpureisid, ikka seljakotiga maa südamesse! Aga samal ajal on neil mõlemal pingeline töö: Aive peab PR-firmat, Andrus on Elisa juhatuse liige. Kuidas saab sellised reisid ja töö kokku panna? Küsib Taivo Paju.

100 riiki, üks karmim kui teine. Suisa otsite seiklusi?

Reisil juhtub ikka ühte-teist. Näiteks siis, kui Andrus jala välja väänas ja Guatemalas ühel jalal, seljakott seljas, ringi hüppas.

Kõige verdtarretavam hetk oli meie jaoks Etioopias, kus sattusime liiklusõnnetusse. Olime parajasti teel Omo oru hõimude juurde, kui ühes kurvis lendas kohalik mootorrattur, kes sõitis vastassuunavööndis, otse meie auto esiklaasi. Ta oli selgelt ise süüdi, aga see ei teinud olukorda paremaks. Kapott värvus verest punaseks.

Meie autojuht ronis autost välja,

Edasi lugemiseks:

Ajakirja Director tellija saab lugemise võimaluse kõikidele veebiartiklitele- ja arhiivile ning paberkandjal ajakirja koju eelisjärjekorras. Lisaks leiad Directori kaante vahelt ka ajakirja Inseneeria.

Kommentaarid on suletud

Jäta kommentaar

Antud lehekülg kasutab küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust. Lehe sirvimise jätkamisel nõustud meie küpsiste kasutamise tingimustega. Sain aru Loe lähemalt