fbpx

Tudengivormel 2016: tipp on sentimeetrite kaugusel

Screen Shot 2017-01-18 at 12.52.51
Silverstone
  • Arendamist ootavad juhtimissüsteem ja akupakk
  • Silverstone’i etapp näitas plusse ja tõi välja miinuseid

Tudengivormeleid on Eestis edukalt ehitatud juba kümme aastat, tiimi kapteni Raiko Annaski sõnul tuleb aga iga kord alustada justkui otsast peale. Kuigi hiljutine etapp Silverstone’is ei möödunud viperusteta, naasti koju kasulike ideede võrra rikkamana. Kirjutab Ants Vill.

Kapten Annask teab, mida räägib: värskele Tallinna Tehnikaülikooli (TTÜ) magistrile on 2016. aasta vormelihooaja mudel juba neljas, mille arendamises kaasa lüüa. Ta lükkas isegi ülikooli lõpetamise aasta võrra edasi, et vormeliga kõik korda saaks. Tudengivormel on keerukas ala: eelkõige hulk inseneri- ja mehaanikutööd, ühtlasi ka ettevõtja-, mänedžeri- ja raamatupidajatööd, ning tagatipuks veel ehedat võidusõitu. „Eelmise aasta mudelilt püüdsime üle võtta mootorid ja kontrollerid, aga proovimine näitas, et neid ei saanudki korralikult töötama, isegi koostöös tootjatehasega mitte,“ meenutas ta hooaja algust.

Edasi lugemiseks:

Ajakirja Director tellija saab lugemise võimaluse kõikidele veebiartiklitele- ja arhiivile ning paberkandjal ajakirja koju eelisjärjekorras. Lisaks leiad Directori kaante vahelt ka ajakirja Inseneeria.

Kommentaarid on suletud

Jäta kommentaar

Antud lehekülg kasutab küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust. Lehe sirvimise jätkamisel nõustud meie küpsiste kasutamise tingimustega. Sain aru Loe lähemalt