fbpx

Like A Local: rajaväliste seikluste maaletooja

Nad alustasid linnakaartide trükkimisega ning teenivad sellega head raha. Aga arvad, et see rahuldab neid? Ei!! Nüüd tahavad nad kogu maailma turisminduse täiesti pea peale keerata. Ja nende idee on nii hull, et see võib isegi õnnestuda! Kirjutab Martin Hanson.

Isegi kõige pühendunumad seljakotiga seiklejad käivad Sydneysse sattudes ära ooperimaja rõdul, vaatavad Pariisis üle Mona Lisa ning ronivad Peruus Machu Pichu libedatel radadel. Aga need on erandid. Üha rohkem inimesi tahab aga vältida turistilõkse ning leida üles paigad, kus just kohalik rahvas sööb-joob, meelt lahutab või ostleb. Siin tõttabki appi Like A Local, paberkaartide info nutirakenduseks vorminud ettevõte, mis praegu Tallinnas tuure üles võtab.

Soov koondada kohalike elanike soovitused linna pärlitest on liikuma lükanud terve turismi- ja teletööstuse haru, kus maailmakuulsad peakokad, näitlejad ja kirjanikud kolavad mööda suurlinnade off-piste radu, leidmaks kohalikke maitseid, lõhnu ja elamusi.

Edasi lugemiseks:

Ajakirja Director tellija saab lugemise võimaluse kõikidele veebiartiklitele- ja arhiivile ning paberkandjal ajakirja koju eelisjärjekorras. Lisaks leiad Directori kaante vahelt ka ajakirja Inseneeria.

Kommentaarid on suletud

Jäta kommentaar

Antud lehekülg kasutab küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust. Lehe sirvimise jätkamisel nõustud meie küpsiste kasutamise tingimustega. Sain aru Loe lähemalt