fbpx

Manhattanil manager'iks

Ameerika unistus „Liftipoisist miljonäriks!“ on hea sõnakõlks. Päris elus on ikka nii, et miljonäriks sa ei saa, ehkki ega n-ö liftpoiss sa ka enam pole. See-eest on sul aga kuhjaga asendamatuid kogemusi. Mis kogemuse Andres Kraas Manhattanilt sai, sellest räägib ta kohe ise. 

“Liftipoisist miljonäriks!” See kõlab nagu kuldaja Uue Maailma tunnuslause. Tänane Ameerika reeglina sellistesse müütidesse enam ei usu, kuigi veidikene ehk siiski loodab. Ka mina armastan muinasjutte, kuid selle vahega, et ei lase neil oma elukorraldust üle võtta. Minu USA-s töötatud aeg pole õnnelike juhuste lõputu jada, vaid tõsise tööga saavutatud enam-vähem rahuldav tulemus. Ma ei alustanud nii madalalt nagu liftipoiss ja ei jõudnud ka sellistesse kõrgustesse, kus miljonärid ringi lendavad. Oma Ameerika karjääriredelil turnimise suurimaks väärtuseks pean asendamatuid kogemusi juhtimise, turunduse ja kommunikatsiooni vallas, nii teoorias kui praktikas. Kui oleksin koju koti peale jäänud, poleks mul neid kindlasti.

Edasi lugemiseks:

Ajakirja Director tellija saab lugemise võimaluse kõikidele veebiartiklitele- ja arhiivile ning paberkandjal ajakirja koju eelisjärjekorras. Lisaks leiad Directori kaante vahelt ka ajakirja Inseneeria.

Kommentaarid on suletud

Jäta kommentaar

Antud lehekülg kasutab küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust. Lehe sirvimise jätkamisel nõustud meie küpsiste kasutamise tingimustega. Sain aru Loe lähemalt