fbpx

MA SAAN KÕIGEGA HAKKAMA. ALATI!

dreamstime_m_59024898

„Ma olen surmväsinud“, „Ma on täiesti tühjaks pigistatud…“ Umbes nii väljendavad inimesed läbipõlemise tunnet. Kuidas märgata õigel ajal, et su elus on liiga palju ohtlikku „postiivset stressi? Ja mida siis ette võtta, kirjutab Helena Lass

Pole mingi uudis, et läbipõlemine on tihedalt seotud stressiga. Stressi on kahte liiki: negatiivne ja postiivne. Suurem osa inimesi teab, mis on negatiivne stress.

See pole õnneks enam tabuteema ja aina enam püütakse leida viise, kuidas sellega toime tulla. Kuid positiivse stressi kohta ei teata enamasti muud, kui et see on hea, sest viib meid elus edasi, paneb ületama piire ning väljuma mugavustsoonist. See kõik tundub olevat nii hea ja tore, et sageli ei oska me näha ohtu, mis siin varitseb.

Kui me hindame mingit sündmust-nähtust enda jaoks üle jõu käivaks ja isegi ohustavaks, siis vallandub stressi negatiivne pool.

Edasi lugemiseks:

Ajakirja Director tellijana on Sul ligipääs kõikidele Directori ning Inseneeria veebiartiklitele ja arhiivile.

Kommentaarid on suletud

Jäta kommentaar

Antud lehekülg kasutab küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust. Lehe sirvimise jätkamisel nõustud meie küpsiste kasutamise tingimustega. Sain aru Loe lähemalt