fbpx

Aivar Rehe: run like hell!

Aivar Rehe armastab jutus kasutada alati kindlat kõneviisi. Ja kui tööpäev läbi, siis sõidab ta küll kodu poole, kuid enne keerab veel autonina jõusaali poole – ikka kindla käega. Aivariga vestles Piret Jaaks.

Distsipliin kasvatab

Olen pärit Kohtla-Järve tööstuspiirkonnast, mis eristub selgelt Lõuna-Eestist või näiteks rahulikust Pärnumaast. Asusin hästi noorelt tegelema ujumisega, mis ei ole just kerge ala. Algul lihtsalt meeldis, kuid mingis vanuses kasvas see tõsiseks tööks, mis panigi aluse enesedistsipliinile. Alates 8. klassist tegin trenni kaks-kolm korda päevas: kui hommikul kell 6 kostis raadiost Nõukogude Liidu hümn, algas ka minu päev. 6.30 olin juba vees ja kell 8 koolis. Lisaks tuli õhtune trenn minimaalselt kolm tundi ja alles siis kodutööd.

Ujumine on individuaalala, kus tuleb üksinda endast maksimum anda. Kümnendas klassis arutlesin, et jätkates oleksin võinud jõuda juba NLi koondisse, kuid tol ajal tundus,

Edasi lugemiseks:

Ajakirja Director tellija saab lugemise võimaluse kõikidele veebiartiklitele- ja arhiivile ning paberkandjal ajakirja koju eelisjärjekorras. Lisaks leiad Directori kaante vahelt ka ajakirja Inseneeria.

Kommentaarid on suletud

Jäta kommentaar

Antud lehekülg kasutab küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust. Lehe sirvimise jätkamisel nõustud meie küpsiste kasutamise tingimustega. Sain aru Loe lähemalt