fbpx

Tulevikubürood Tallinna südames

Porto Franco – Linna süda!

  • Suurim kaubandus- ja ärikeskus Tallinna südalinnas üldpindalaga 150 000 m2
  • Rahvusvaheliste medium ja premium klassi brändide keskus suurusega 32 000 m2
  • Terviklik ärikeskkond, A-klassi bürookeskus suurusega 25 500m2
  • Täisautomaatne Citybox Tallinn hotell, 273 tuba
  • Tallinna suurim maailmamaitsete keskus, 22 restorani ja kohvikut
  • Maa-alune soe parkimismaja kokku 1170 autole

PORTO FRANCO AASTAKS 2020

Hea asukoht ja maailmatasemel arhitektuur loovad eeldused mitmekesise linnakeskkonna tekkeks. Tallinna südalinn liigub järjest enam merele lähemale. Täna on Tallinna Reisisadama piirkond muutuste keerises, arenemaks modernseks ja inimsõbralikuks keskkonnaks. Porto Franco aitab Tallinnast teha täieõigusliku merelinna, sest eks me juba ajalooliselt teame, et õiget äri aetakse ikka sadamas.

 

MUGAVUS ON TÄHTIS

Porto Franco keskusele on hea ligi pääseda nii jalgsi, auto kui ka ühistranspordiga. Ühendust Lasnamäe, Pirita, Merivälja linnaosadega parandavad veelgi selle aasta lõpuks valmiv Reidi tee ja Tallinna kesklinna peatänavate projekti elluviimine. Vähem olulised pole ka  planeeritavad Tallinna Reisisadama D-terminali südalinnaga ühendava trammitee ning Ahtri tänava  jalakäijate ülekäiguradade rekonstrueerimine.

Porto Franco multifunktsionaalse keskuse esimesele kahele korrusele on planeeritud kaubanduskeskus medium- ja premium klassi moebrändide kauplustega ning keskuse maa-alusele korrusele südalinna suurim hüpermarket. Lisaks kahele suurele moekaupade ankurrentnikule on Porto Franco tõmbekeskuseks 22 restorani ja kohvikuga maitsete maailm.

Porto Franco 3.-5. korrusel paikneb Franco bürookeskus, mida 3. korruse tasandil ühendab avar  klaaskatusega galeriitänav. Galeriitänavale on koondunud kogu bürooelu keskus ja siin asuvad  printimiskeskus, nõupidamisteruumide keskus, juuksuri- ja spaateenuste ärid, äri-lounge jt bürootöötajatele vajalike teenuste pakkujad. Sedavõrd suures bürookeskuses on kindlasti hõlpsam leida nii uusi kliente kui ka vajalikke koostööpartnereid.

Lisaks suurepärasele asukohale on Porto Francos ühe katuse all kõik vajalik ettevõtete toimimiseks ja töötajate igapäevategemiseks. Igapäevane poeskäik, autopesu, riiete keemilisse puhastusse viimine, treeningutunnid spordiklubis või peale tööd lihtsalt sõpradega restoranis aja veetmine on vaid osa sellest.

 

TULEVIKU BÜROOD

Töökeskkond mõjutab  suurel määral meie meeleolu, mõttelendu ja töö tulemuslikkust. Üks olulisi aspekte töötajate energeetilise baasi hoidmisel ja säilitamisel on töökoha valgusküllasus, avarus ja hea õhuvahetus. Loomulik valgus parandab meie meeleolu ja alandab stressitaset. Seetõttu ongi Porto Franco büroodesse planeeritud maast laeni osaliselt avatavad aknad, avarad 3,4 meetri kõrgused laed, ilmakaartega arvestav ventilatsiooni- ja jahutussüsteem ning võimalus reguleerida büroo töökeskkonna temperatuuri.

Emotsionaalset lisaväärtust pakuvad ka suurepärased vaated Admiraliteedi basseinile ja Tallinna vanalinnale. Värsket õhku saab hingata ligi 500m2 suurustel hoone 3. korruse tasandil paiknevatel  bürookorpuste vahelistel haljastatud suveterassidel.

 

Rohkem informatsiooni:

www.portofranco.ee

info@portofranco.ee

55 545 323

 

Kommentaarid on suletud

Antud lehekülg kasutab küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust. Lehe sirvimise jätkamisel nõustud meie küpsiste kasutamise tingimustega. Sain aru Loe lähemalt