fbpx

Igapäevane peavalu: tervisemured

Talv on ukse ees, samuti viirushaigused, mis sel ajal paratamatult võimust võtavad. Üha enam ilmub tööle tilkuva ninaga kolleege. Oleme siin neljakesi üsna pisikeses toas ja tegelikult on see päris ebameeldiv, kui üks meie kolleeg pidevalt arvuti taga tatistab, köhib ja luristab. Esiteks segab see töötegemist, teiseks ei pea ka meie tervis nii kuigi kaua vastu. Kirjutab Irene Metsis.

See kolleeg ise on muide öelnud, et kui ta vähegi tunneb, et jaksab, siis tuleb ta hea meelega pootõbisest peast tööle, kodus vinduda olevat veel hullem. Väga võimalik, et praegusel ajal on haiguslehele mitte jäämine põhjustatud ka sellest, et rahalist kaotust vältida. Samas, kui me kõik neljakesi oleme lõpuks tõbised, ei too see kasu ei meile endale ega ka tööandjale. Haige inimese tööpanus on ju kehvem kui terve oma, pealegi võivad tõved niimoodi ka kaua kesta ja hullemal juhul tõsisemakski muutuda.

Kas ma peaks seda juhtidele ütlema,

Edasi lugemiseks:

Ajakirja Director tellijana on Sul ligipääs kõikidele Directori ning Inseneeria veebiartiklitele ja arhiivile.

Kommentaarid on suletud

Jäta kommentaar

Antud lehekülg kasutab küpsiseid, et parandada teie kasutuskogemust. Lehe sirvimise jätkamisel nõustud meie küpsiste kasutamise tingimustega. Sain aru Loe lähemalt